vakum odasi setleri - ZEROVAC VAKUM SİSTEMLERİ

whatsapp ikon
zerovac
İçeriğe git
STANDART VAKUM SETLERİ
vacuum chamber
STANDART VAKUM SETLERİMİZ 5 - 80 LİTRE HAZNELİ VE 0,2 KW - 2,2 KW GÜÇTE VAKUM POMPALARI İÇERMEKTEDİR. ÖZEL SIZDIRMAZLIK CONTASI VE POLİAKRİLİK ÖZEL TASARIM SIZDIRMAZLIK KAPAĞI VE BAĞLANTI ELEMANLARI MEVCUTTUR.
AYRINTILI BİLGİ
MARKA
ZEROVAC
MODEL NUMARASI

POMPA MARKASI
VALUE VEYA MUADİLİ
KAPAK
ZEROVAC ÖZEL ÜRETİM
SIZDIRMAZLIKSİLİKON VEYA ÖZEL CONTA
STANDART TESİSAT2 ADET MİNİ VANA

1 ADET  DAĞITICI BARA

1 ADET ZEROVAC BAĞLANTI

O-RİNGLER

HORTUM VE KELEPÇELERİ
Zero Vac Vakum Sistemleri Uzmanı

Vakum Setleri ve Sistemleri

Makul fiyatlarla en kaliteli vakum odası, vakum pompaları ve vakum sistemleri. Standart teklifimizde çok çeşitli vakum hazneleri (2 ila 80 litre) bulacaksınız. Vakum sistemleri için : hava alma, gaz giderici, kompozitler, silikonlar, epoksi, poliüretan ve polyester reçineler, ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin dengeleme işlemi ve ayrıca vakumlu döküm odaları sunuyoruz. Ayrıca müşterinin isteğine göre özel vakum tankları ile yapılmış vakum setleri ve sistemleri hazırlıyoruz.
Vakum pompaları satıyoruz: tek kanatlı ve çift kademeli vakum pompaları, pistonlu pompalar, diyaframlı pompalar.
En az bir yıl garanti ile yalnızca test edilmiş, kullanıma hazır ekipman satıyoruz. Setlerimiz için kullanım kılavuzu, teknik dokümantasyon ve CE sertifikalarını ekliyoruz.

Modelleme Malzemeleri

Ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin emprenye edilmesinde kullanılan termal olarak kürlenmiş reçine , Döküm vakumlama malzeme ve ekipmanları ile yakında çok daha fazla ürünle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

TÜM VAKUM İŞLERİNİZ İÇİN ARAYINIZ. ÖZEL ÜRÜNLER VE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE HİZMETİNİZDEYİZ
zerovac alt arkaplan
İçeriğe dön