STANDART VAKUM ODALARI - ZEROVAC VAKUM SİSTEMLERİ

whatsapp ikon
zerovac
İçeriğe git
STANDART VAKUM ODALARI
STANDART VAKUM ODALARI
STANDART VAKUM ODALARIMIZ 5 - 80 LİTRE HAZNELİ
ÖZEL SIZDIRMAZLIK CONTASI VE POLİAKRİLİK ÖZEL TASARIM SIZDIRMAZLIK KAPAĞI
İLE BERABER TAKIMDIR
AYRINTILI BİLGİ
MARKA
ZEROVAC
MODEL NUMARASI

KAPAK
ZEROVAC ÖZEL ÜRETİM
SIZDIRMAZLIKSİLİKON VEYA ÖZEL CONTA
STANDART TESİSAT2 ADET MİNİ VANA

1 ADET  DAĞITICI BARA

1 ADET ZEROVAC BAĞLANTI

O-RİNGLER
Zero Vac Vakum Sistemleri Uzmanı

Vakum Setleri ve Sistemleri

Makul fiyatlarla en kaliteli vakum odaları Standart teklifimizde çok çeşitli vakum hazneleri (2 ila 80 litre) bulacaksınız. Vakum sistemleri için : hava alma, gaz giderici, kompozitler, silikonlar, epoksi, poliüretan ve polyester reçineler, ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin dengeleme işlemi ve ayrıca vakumlu döküm odaları sunuyoruz. Ayrıca müşterinin isteğine göre özel vakum tankları ile yapılmış vakum setleri ve sistemleri hazırlıyoruz.karıştırıcılı (mikserli) vakumlama odaları sunuyoruz. 304 veya 316 kalite paslanmaz çelikten ürettiğimiz özel seri vakumlama kazanları ile sektörümüze yenilikler sunuyoruz.

Özel bir forma sahip tescilli tasarımımız olan özel kesim vakum odası kapaklarımız en yüksek vakum basıncına dayanıklı olan malzemeden üretilmiştir.

Modelleme Malzemeleri

Ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin emprenye edilmesinde kullanılan termal olarak kürlenmiş reçine , Döküm vakumlama malzeme ve ekipmanları ile yakında çok daha fazla ürünle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

SİLİKON POLYESTER POLİÜRETAN DÖKÜM TABAN VAKUMLAMA , VAKUM KAZANI,VAKUM TANKI,VAKUM HÜCRESİ, VAKUM ODASI,VAKUMLU KAZAN,VAKUMLU TANK,vakuma dayanıklı,gaz alma odası,havasını alma,
TÜM VAKUM İŞLERİNİZ İÇİN ARAYINIZ. ÖZEL ÜRÜNLER VE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE HİZMETİNİZDEYİZ
zerovac alt arkaplan
İçeriğe dön