KARIŞTIRICILI ODALAR - ZEROVAC VAKUM SİSTEMLERİ

whatsapp ikon
zerovac
İçeriğe git

Zerovac Karıştırıcılı VAKUM ODALARI

karıştıcılı vakumlu tank

ZeroVac Karıştırıcılı Vakum odaları; en yüksek standartta güvenilir  üretici garantisi ile hizmetinizdedir.

En iyiyi en uygun fiyatla bulabilmeniz için yaptığımız iyileştirmeler ve geliştirmeler ile ZEROVAC Vakum Sistemleri ürün grubu her geçen gün büyümektedir.Karıştırıcılı vakum tankları ve sistemleri ile bir yenilğe daha imza atıyor ve siz müşterileimizin memnuniyeti için bir adımı daha başarı ile gerçekleştiriyoruz.


ZEROVAC Vakum Odaları ve Sistemleri

Zerovac Karıştırıcılı Vakum Odaları, silikon, reçine (poliüretan, polyester, epoksi), alçı taşı, balmumu gibi kalıplama ürünlerinin gaz alma işleminde kullanılır.
Hazne tankı paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, kapasitesi 50 veya 80 l'dir. Bu vakum odamızda karıştırıcı (mikser) bulunmaktadır. Zerovac vakum sistemleri tarafından geliştirilmiş olan bu sistem sayesinde malzemelerin havasını (gazını) alma işlemleri sırasında isteğe göre karıştırıcı (mikser) çalıştırılarak çok daha homojen karışımlar elde edilebilir. Bölmenin kapağı kalın polikarbonattan yapılmıştır. Tank, kenara monte edilmiş vulkanize silikon conta ile donatılmıştır. Kullanılan conta dayanıklıdır ve mekanik deformasyona karşı düşük duyarlılığa sahiptir. Mükemmel kapak saydamlığı, gaz alma işleminin izlenmesini sağlar. İki küresel vana gaz alma işleminin serbest kontrolünü sağlar ve monte edilmiş gliserinli vakum göstergesi, odadaki vakumun mevcut değerini gösterir. Bölme, tozun gazdan arındırılmış malzemeye girmesini etkili bir şekilde önleyen bir emme havası filtresi ile donatılmıştır. Oda pompaya bir bağlantı hortumuyla bağlanır, (İç çapı 16mm ve uzunluğu 1.5m olan)  Bütününde en kaliteli malzemeler ve ZEROVAC markalı dış sızdırmazlık contası kullanılır.

Vakum sisteminin mükemmel sızdırmazlığı, pompanın bağlantısını kestikten sonra vakumun en az 12 saat boyunca kalmasını garanti eder. Tüm vakum sistemlerimiz% 100 kontrol edilir ve müşteriye gönderilmeden önce doğrulanır.

Özel bir forma sahip tescilli tasarımımız olan özel kesim vakum odası kapaklarımız en yüksek vakum basıncına dayanıklı olan malzemeden üretilmiştir.

Modelleme Malzemeleri

Ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin emprenye edilmesinde kullanılan termal olarak kürlenmiş reçine , Döküm vakumlama malzeme ve ekipmanları ile yakında çok daha fazla ürünle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

SİLİKON POLYESTER POLİÜRETAN DÖKÜM TABAN VAKUMLAMA , VAKUM KAZANI,VAKUM TANKI,VAKUM HÜCRESİ, VAKUM ODASI,VAKUMLU KAZAN,VAKUMLU TANK,vakuma dayanıklı,gaz alma odası,havasını alma,
TÜM VAKUM İŞLERİNİZ İÇİN ARAYINIZ. ÖZEL ÜRÜNLER VE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE HİZMETİNİZDEYİZ
zerovac alt arkaplan
İçeriğe dön