OZEL VAKUM SİSTEMLERİ - ZEROVAC VAKUM SİSTEMLERİ

whatsapp ikon
zerovac
İçeriğe git
VAKUM SETLERİ > OZEL SİPARİŞ VAKUM SETLERİ
ZEROVAC VAKUM SİSTEMLERİ İŞİNİZE UYGUN ÖLÇÜLERDE,TALEBİNİZE BAĞLI ÖZEL TASARIM VAKUM TANKLARI VE SİSTEMLERİNİ , UZMAN KADROSU İLE DİZAYN EDEREK, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTADIR.
SİLİKON,TABAN,EMPRENYE,DÖKÜM,POLİÜRETAN,VAKUM İNFÜZYON VAKUMLAMA ALANLARINDA YÜZLERCE ÜRÜN İLE KENDİNİ İSPAT ETMİŞ OLAN ZEROVAC HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ TEMEL İLKE EDİNEN EKİBİ İLE BERABER ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYA DAİMA DEVAM EDECEKTİR

Vakum Setleri ve Sistemleri

Makul fiyatlarla en kaliteli vakum odası, vakum pompaları ve vakum sistemleri. Standart teklifimizde çok çeşitli vakum hazneleri (2 ila 80 litre) bulacaksınız. Vakum sistemleri için : hava alma, gaz giderici, kompozitler, silikonlar, epoksi, poliüretan ve polyester reçineler, ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin dengeleme işlemi ve ayrıca vakumlu döküm odaları sunuyoruz. Ayrıca müşterinin isteğine göre özel vakum tankları ile yapılmış vakum setleri ve sistemleri hazırlıyoruz.
Vakum pompaları satıyoruz: tek kanatlı ve çift kademeli vakum pompaları, pistonlu pompalar, diyaframlı pompalar.
En az bir yıl garanti ile yalnızca test edilmiş, kullanıma hazır ekipman satıyoruz. Setlerimiz için kullanım kılavuzu, teknik dokümantasyon ve CE sertifikalarını ekliyoruz.

Modelleme Malzemeleri

Ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin emprenye edilmesinde kullanılan termal olarak kürlenmiş reçine , Döküm vakumlama malzeme ve ekipmanları ile yakında çok daha fazla ürünle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

vakumlu üretim hatları
vakumlu mikserli paslanmaz tank
mikserli kimyasal üretim tankları
sıvı halkalı vakum merkezi
SULU VAKUM SİSTEMLERİ
YAĞLI PALETLİ VAKUM POMPALI VAKUM MERKEZLERİ
VAKUM SANTRALİ
ÖZEL ÜRETİM MERKEZİ VAKUM SİSTEMLERİ
HASTANE MERKEZİ VAKUM
YAĞLI PALETLİ POMPALI VAKUM SİSTEMLERİ
TÜM VAKUM İŞLERİNİZ İÇİN ARAYINIZ. ÖZEL ÜRÜNLER VE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE HİZMETİNİZDEYİZ
zerovac alt arkaplan
İçeriğe dön