50 L HAZNELİ MİX. VAKUM ODASI - ZEROVAC VAKUM SİSTEMLERİ

whatsapp ikon
zerovac
İçeriğe git
Zero Vac karıştırıcılı vakum haznesi
Models
VP115N
Debisi
50Hz
1.5CFM
42L/MIN
60Hz
1.8CFM
50L/MIN
Vakum Basıncı
Partial Pressure
2Pa
Total pressure
150Microns
Kademe Sayısı
1
Güç
1/4HP
Giriş ölçüsü
1/4"SAE
Yağ kapasitesi
200ml
Ölçüleri
240 x93 x200mm
Ağırlığı
4.0kg

ZEROVAC Vakum Odaları ve Sistemleri

VO 1050 M  vakum odası, silikon, reçine (poliüretan, polyester, epoksi), alçı taşı, balmumu gibi kalıplama ürünlerinin gaz alma işleminde kullanılır.
Hazne tankı paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, kapasitesi 50 l'dir ve iç ölçüler şunlardır: çapları 38 cm x 45 cm.Bu vakum odamızda karıştırıcı (mikser) bulunmaktadır. Zerovac vakum sistemleri tarafından geliştirilmiş olan bu sistem sayesinde malzemelerin havasını (gazını) alma işlemleri sırasında isteğe göre karıştırıcı (mikser) çalıştırılarak çok daha homojen karışımlar elde edilebilir. Bölmenin kapağı kalın polikarbonattan yapılmıştır. Tank, kenara monte edilmiş vulkanize silikon conta ile donatılmıştır. Kullanılan conta dayanıklıdır ve mekanik deformasyona karşı düşük duyarlılığa sahiptir. Mükemmel kapak saydamlığı, gaz alma işleminin izlenmesini sağlar. İki küresel vana gaz alma işleminin serbest kontrolünü sağlar ve monte edilmiş gliserinli vakum göstergesi, odadaki vakumun mevcut değerini gösterir. Bölme, tozun gazdan arındırılmış malzemeye girmesini etkili bir şekilde önleyen bir emme havası filtresi ile donatılmıştır. Oda pompaya bir bağlantı hortumuyla bağlanır, (İç çapı 16mm ve uzunluğu 1.5m olan)  Bütününde en kaliteli malzemeler ve ZEROVAC markalı dış sızdırmazlık contası kullanılır.

Vakum sisteminin mükemmel sızdırmazlığı, pompanın bağlantısını kestikten sonra vakumun en az 12 saat boyunca kalmasını garanti eder. Tüm vakum sistemlerimiz% 100 kontrol edilir ve müşteriye gönderilmeden önce doğrulanır.

Özel bir forma sahip tescilli tasarımımız olan özel kesim vakum odası kapaklarımız en yüksek vakum basıncına dayanıklı olan malzemeden üretilmiştir.

Modelleme Malzemeleri

Ahşap ve diğer gözenekli malzemelerin emprenye edilmesinde kullanılan termal olarak kürlenmiş reçine , Döküm vakumlama malzeme ve ekipmanları ile yakında çok daha fazla ürünle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

SİLİKON POLYESTER POLİÜRETAN DÖKÜM TABAN VAKUMLAMA , VAKUM KAZANI,VAKUM TANKI,VAKUM HÜCRESİ, VAKUM ODASI,VAKUMLU KAZAN,VAKUMLU TANK,vakuma dayanıklı,gaz alma odası,havasını alma,
TÜM VAKUM İŞLERİNİZ İÇİN ARAYINIZ. ÖZEL ÜRÜNLER VE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE HİZMETİNİZDEYİZ
zerovac alt arkaplan
İçeriğe dön